ASMDC185F/33-2
Numărul produsului DigiKey
F9961TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F9961CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F9961DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASMDC185F/33-2
Descriere
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 33V 1.85 A Ih Montare pe suprafață 2-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASMDC185F/33-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
150 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Polimeric
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Max
33V
Pachet/cutie
2-SMD
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.85 A
Mărime/Dimensiune
0,295" L x 0,201" l (7,50mm x 5,10mm)
Curent - Decuplare (It)
3.7 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
0,028" (0,71mm)
Timp până la decuplare
2.5 s
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
50 mOhms