TS7Y253KR32 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 3.399
Fișă de date
25 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
TS7Y253KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y253KR32TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y253KR32
Descriere
TS7 Y 25K 10% TR E3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
25 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%