3361P-1-253GLF
Numărul produsului DigiKey
3361P-1-253GLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3361P-1-253GLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3361P-1-253GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-253GLF
Descriere
TRIMMER 25K OHM 0.5W GW TOP ADJ
Descriere detaliată
25 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3361P-1-253GLF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rezistență
25 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%