3361P-1-253G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 3.399
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Sfernice
În stoc: 0
Fișă de date
25 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
3361P-1-253G
Numărul produsului DigiKey
3361P-1-253G-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-253G
Descriere
TRIMMER 25K OHM 0.5W GW TOP ADJ
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3361P-1-253G Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
25 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%