TS7Y101KR32 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 1.106
Fișă de date
100 Ohms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
TS7Y101KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y101KR32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y101KR32
Descriere
TS7 Y 100U 10% TR E3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
100 Ohms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%