3361P-1-101G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Bourns Inc.
În stoc: 1.106
Fișă de date
100 Ohms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
3361P-1-101G
Numărul produsului DigiKey
3361P-101GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-101G
Descriere
TRIMMER 100 OHM 0.5W GW TOP ADJ
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
3361P-1-101G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
100 Ohms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%