3361P-1-101GLF
Numărul produsului DigiKey
3361P-101GLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3361P-101GLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3361P-101GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-101GLF
Descriere
TRIMMER 100 OHM 0.5W GW TOP ADJ
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3361P-1-101GLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
100 Ohms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%