VS-30BQ060-M3/9AT
Numărul produsului DigiKey
112-VS-30BQ060-M3/9ATTR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-VS-30BQ060-M3/9ATCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-VS-30BQ060-M3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-30BQ060-M3/9AT
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 3A Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 60 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
180pF la 5V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AB (SMC)
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
580 mV @ 3 A