MM3Z3V3B
Numărul produsului DigiKey
MM3Z3V3BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z3V3BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z3V3BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z3V3B
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.3 V 200 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM3Z3V3B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
4.5 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323F
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
89 Ohms