V10PL63HM3/I
Numărul produsului DigiKey
112-V10PL63HM3/ITR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-V10PL63HM3/ICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-V10PL63HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V10PL63HM3/I
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 10A Montare pe suprafață TO-277A (SMPC)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
250 µA @ 60 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
2100pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277A (SMPC)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
530 mV @ 10 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 150°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)