SZMM5Z5V1ST1G
Numărul produsului DigiKey
488-SZMM5Z5V1ST1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-SZMM5Z5V1ST1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-SZMM5Z5V1ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM5Z5V1ST1G
Descriere
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.1 V 500 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
Modele EDA/CAD
SZMM5Z5V1ST1G Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
60 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 2 V