B82472D6473M000
Numărul produsului DigiKey
495-B82472D6473M000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-B82472D6473M000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-B82472D6473M000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B82472D6473M000
Descriere
FIXED IND 47UH 1.1A 438 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ecranat 2 Matrice inductori bobină 188 µH Inductanță - Conectat în serie 47 µH Inductanță - Conectat în paralel Max. 219mOhm Rezistență c.c. (DCR) - În paralel Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B82472D6473M000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Saturație curent - În serie
0.9 A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) - În paralel
Max. 219mOhm
Serie
Rezistență c.c. (DCR) - În serie
Max. 876mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Ecranare
Ecranat
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Număr de bobine
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Inductanță - Conectat în paralel
47 µH
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță - Conectat în serie
188 µH
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,287" l (7,30mm x 7,30mm)
Valoare nominală curent - În serie
1.1 A
Înălțime
0,189" (4,80mm)
Saturație curent - În paralel
1.8 A