SS10PH10-M3/87A
Numărul produsului DigiKey
SS10PH10-M3/87AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SS10PH10-M3/87AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SS10PH10-M3/87AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SS10PH10-M3/87A
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 10A Montare pe suprafață TO-277A (SMPC)
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 100 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
270pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tehnologie
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277A (SMPC)
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
880 mV @ 10 A