DST10100S
Numărul produsului DigiKey
F7418TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7418CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7418DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DST10100S
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 10A Montare pe suprafață TO-277B
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DST10100S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
250 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277B
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
700 mV @ 10 A