LP2985-33DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-18476-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-18476-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-18476-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP2985-33DBVR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LP2985-33DBVR Modele
Curent - Alimentare (Max)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Cădere de tensiune (Max)
0,58V la 150mA