SB1H100-E3/73
Numărul produsului DigiKey
SB1H100-E3/73GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SB1H100-E3/73GITB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
SB1H100-E3/73
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Orificiu străpuns DO-204AL (DO-41)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-204AL (DO-41)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
770 mV @ 1 A