IPD031N06L3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD031N06L3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD031N06L3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD031N06L3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD031N06L3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 60V 100A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 100A (Tc) 167W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD031N06L3GATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
79 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
13000 pF @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
167W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,1mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 93µA