MBR10100G
Numărul produsului DigiKey
MBR10100GOS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBR10100G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO2202
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 10A Orificiu străpuns TO-220-2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MBR10100G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 100 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Tub
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tehnologie
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-2
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 10 A