S10CJHM3/I
Numărul produsului DigiKey
112-S10CJHM3/ITR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-S10CJHM3/ICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-S10CJHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
S10CJHM3/I
Descriere
DIODE STANDARD 600V 10A DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 10A Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 600 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
79pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AB (SMC)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 10 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)