BZX384C13-HE3_A08 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
În stoc: 0
Fișă de date
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Nou la DigiKey
Imaginea pentru BZX384C13-HE3_A08 nu este disponibilă
BZX384C13-HE3_A08
Numărul produsului DigiKey
112-BZX384C13-HE3_A08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX384C13-HE3_A08
Descriere
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 13 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
200 mW