PDZ13B-QX nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 7.260
Fișă de date
Diodă Zener 13 V 400 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323
PESD15VL1BA,115
PDZ13B-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PDZ13B-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PDZ13B-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PDZ13B-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PDZ13B-QX
Descriere
DIODE ZENER 13V 400MW SOD323
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 10 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
400 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms