BZX384-A13X nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 7.260
Fișă de date
Diodă Zener 13 V 300 mW ±1% Montare pe suprafață SOD-323
PESD15VL1BA,115
BZX384-A13X
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX384-A13XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX384-A13X
Descriere
DIODE ZENER 13V 300MW SOD323
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms