Imaginea pentru BZG03C150-HM3-08 nu este disponibilă
BZG03C150-HM3-08
Numărul produsului DigiKey
BZG03C150-HM3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZG03C150-HM3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZG03C150-HM3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZG03C150-HM3-08
Descriere
DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Descriere detaliată
Diodă Zener 150 V 1.25 W ±6% Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
BZG03C150-HM3-08 Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 110 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 500 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
1.25 W
Impedanță (Max) (Zzt)
300 Ohms