TNPW060311K0BEEA
Numărul produsului DigiKey
TNP11.0KAATR-ND - Bandă și mosor (TR)
TNP11.0KAACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TNP11.0KAADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TNPW060311K0BEEA
Descriere
RES 11K OHM 0.1% 0.21W 0603
Descriere detaliată
11 kOhms ±0,1% 0,21W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Rezistent la umezeală Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
TNPW060311K0BEEA Modele
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,55mm x 0,85mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)