RT0603BRD0711KL
Numărul produsului DigiKey
YAG1511TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YAG1511CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YAG1511DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RT0603BRD0711KL
Descriere
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) – Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RT0603BRD0711KL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)