RG1608P-113-B-T5
Numărul produsului DigiKey
RG16P11.0KBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RG16P11.0KBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RG16P11.0KBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RG1608P-113-B-T5
Descriere
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RG1608P-113-B-T5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)