IHLP2525CZER220M11
Numărul produsului DigiKey
541-2578-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-2578-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-2578-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP2525CZER220M11
Descriere
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Turnat Inductor 2.9 A Max. 135mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
IHLP2525CZER220M11 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 135mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,270" L x 0,255" l (6,86mm x 6,47mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)