HCM0703-220-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM0703-220-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM0703-220-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM0703-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM0703-220-R
Descriere
FIXED IND 22UH 2.3A 148.8 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.3 A Max. 148,8mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 148,8mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,260" l (7,10mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
3A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)