HCM0703-2R2-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM0703-2R2-R |
Descriere | FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 8 A Max. 20mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 20mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,280" L x 0,260" l (7,10mm x 6,60mm) |
Curent - Saturație (Isat) 14A | Înălțime - Montat (Max) 0,118" (3,00mm) |