BFC237141103
Numărul produsului DigiKey
56-BFC237141103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BFC237141103
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 160V 250V Poliester, Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BFC237141103 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,098" l (10,00mm x 2,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,300" (7,62mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
160V
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V