167103J400A-F
Numărul produsului DigiKey
338-4334-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
167103J400A-F
Descriere
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 200V 400V Poliester, Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
167103J400A-F Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,138" l (10,50mm x 3,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
200V
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.c.
400V