BFC237151103
Numărul produsului DigiKey
BC1726-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BFC237151103
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 220V 400V Poliester, Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
BFC237151103 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,118" l (10,00mm x 3,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,300" (7,62mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
220V
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.c.
400V