MS355R025
Numărul produsului DigiKey
570-MS355R025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS355R025
Descriere
ICL 5 OHM 25A 35MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 5 Ohms – 25 A 1,378" (35,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
25 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
30 mOhms
Serie
Diametru
1,378" (35,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,748" (19,00mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
5 Ohms