BTA26-600BWRG nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 230
Fișă de date
TRIAC Comutator Alternistor – Snubberless 600 V 25 A Orificiu străpuns TOP3
BTA26-600BWRG
Numărul produsului DigiKey
497-4170-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BTA26-600BWRG
Descriere
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
BTA26-600BWRG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
250A, 260A
Producător
STMicroelectronics
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
50 mA
Serie
Curent - Menținere (Ih) (Max)
75 mA
Ambalaj
Tub
Configurație
Unic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip Triac
Comutator Alternistor – Snubberless
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Stare închisă
600 V
Pachet/cutie
TOP-3 izolat
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
25 A
Pachet dispozitiv furnizor
TOP3
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V