AS355R025
Numărul produsului DigiKey
570-AS355R025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS355R025
Descriere
ICL 5 OHM 25% 25A 36MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 5 Ohms ±25% 25 A 1,417" (36,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
25 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
25 mOhms
Serie
Diametru
1,417" (36,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,748" (19,00mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
5 Ohms
Calificare
Toleranță
±25%