PESD12VL1BA
Numărul produsului DigiKey
4518-PESD12VL1BATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4518-PESD12VL1BACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4518-PESD12VL1BADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PESD12VL1BA
Descriere
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26V Clemă 10A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
260W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
30pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
26V