TSD12CDYFRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-TSD12CDYFRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TSD12CDYFRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TSD12CDYFRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TSD12CDYFRQ1
Descriere
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26V Clemă 15A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Putere - Impuls maxim
390W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
USB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
6,5pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
13,2V
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
26V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15A (8/20µs)