STS321120B301
Numărul produsului DigiKey
283-STS321120B301TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-STS321120B301CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-STS321120B301DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS321120B301
Descriere
TVS DIODE 12VWM 33VC SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
30pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
33V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A (8/20µs)