OPB350L125
Numărul produsului DigiKey
365-1896-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OPB350L125
Descriere
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor optic Lichid 0,125" (3,18mm) Fototranzistor Modul, Conductori de sârmă, Tip slot
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OPB350L125 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Colector (Ic) (Max)
50 mA
Producător
TT Electronics/Optek Technology
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
30 V
Serie
Timp de răspuns
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Distanță detectare
0,125" (3,18mm)
Pachet/cutie
Modul, Conductori de sârmă, Tip slot
Metodă detectare
Lichid
Tip
Configurație ieșire
Fototranzistor
Număr produs de bază
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA