OPB350L250
Numărul produsului DigiKey
365-1238-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OPB350L250
Descriere
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Descriere detaliată
Senzor optic Lichid 0,250" (6,35mm) Fototranzistor Montare PCB
Modele EDA/CAD
OPB350L250 Modele
Curent - Colector (Ic) (Max)
50 mA
30 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Distanță detectare
0,250" (6,35mm)
Pachet/cutie
Montare PCB
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA