OPB350W125Z
Numărul produsului DigiKey
365-1897-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OPB350W125Z
Descriere
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Descriere detaliată
Senzor optic Lichid 0,125" (3,18mm) Fototranzistor Modul, Conductori de sârmă, Tip slot
Modele EDA/CAD
OPB350W125Z Modele
Curent - Colector (Ic) (Max)
50 mA
30 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Distanță detectare
0,125" (3,18mm)
Pachet/cutie
Modul, Conductori de sârmă, Tip slot
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA