TK024N60Z1,S1F
Numărul produsului DigiKey
264-TK024N60Z1S1F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TK024N60Z1,S1F
Descriere
N-CH MOSFET 600V 0.024OHM 10V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 80A (Ta) 506W (Tc) Orificiu străpuns TO-247
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
140 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8420 pF @ 300 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
506W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
24mOhm la 33A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 3,84mA