TK080N60Z1,S1F
Numărul produsului DigiKey
264-TK080N60Z1S1F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TK080N60Z1,S1F
Descriere
600V DTMOS6 TO-247 80MOHM
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 30A (Ta) 211W (Tc) Orificiu străpuns TO-247
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
43 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2510 pF @ 300 V
Ambalaj
Tub
Disipare putere (Max)
211W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
80mOhm la 10,3A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1,17mA