TK125A60Z1,S4X
Numărul produsului DigiKey
264-TK125A60Z1S4X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TK125A60Z1,S4X
Descriere
N-CH MOSFET, 600 V, 0.125 @10V,
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 20A (Ta) 40W (Tc) Orificiu străpuns TO-220SIS
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
28 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1620 pF @ 300 V
Ambalaj
Tub
Disipare putere (Max)
40W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220SIS
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
125mOhm la 6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 730µA