TPSM63603RDHR
Numărul produsului DigiKey
296-TPSM63603RDHRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPSM63603RDHRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPSM63603RDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSM63603RDHR
Descriere
DC DC CONVERTER 1-16V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 16V – – – 3A 3V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPSM63603RDHR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
3A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
94,1%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 30-PowerQFN
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Mărime/Dimensiune
0,24" L x 0,16" l x 0,07" H (6,0mm x 4,0mm x 1,8mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V