TPSM63604RDLR
Numărul produsului DigiKey
296-TPSM63604RDLRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPSM63604RDLRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPSM63604RDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSM63604RDLR
Descriere
36-V INPUT, 16-V OUTPUT, 4-A SYN
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 16V – – – 4A 3V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
TPSM63604RDLR Modele
Curent - Ieșire (Max)
4A
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
95,6%
Pachet/cutie
Modul 20-PowerBQFN
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Mărime/Dimensiune
0,22" L x 0,20" l x 0,16" Î (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V