TPSM63603SRDHR
Numărul produsului DigiKey
296-TPSM63603SRDHRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPSM63603SRDHRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPSM63603SRDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSM63603SRDHR
Descriere
HIGH-DENSITY, 3-V TO 36-V INPUT,
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 16V – – – 3A 3V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
TPSM63603SRDHR Modele
Curent - Ieșire (Max)
3A
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
94,1%
Pachet/cutie
Modul 30-PowerQFN
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Mărime/Dimensiune
0,24" L x 0,16" l x 0,07" H (6,0mm x 4,0mm x 1,8mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V