TPSM5601R5RDAR
Numărul produsului DigiKey
296-TPSM5601R5RDARTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPSM5601R5RDARCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPSM5601R5RDARDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSM5601R5RDAR
Descriere
4.2-V TO 60-V INPUT, 1-V TO 6-V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 6V – – – 1,5A 4,2V - 60V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Prod.
Putere (wați)
9 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Digi-Reel®
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Ieșire standby
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
86%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4,2V
Pachet/cutie
Modul 15-PowerBQFN
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Mărime/Dimensiune
0,20" L x 0,22" l x 0,16" Î (5,0mm x 5,5mm x 4,1mm)