TPS62170DSGT
Numărul produsului DigiKey
296-30229-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-30229-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-30229-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS62170DSGT
Descriere
IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,9V 1 Ieșire 500mA Plăcuță expusă 8-WFDFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS62170DSGT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
17V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
6V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
2,25MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-WSON (2x2)
Tensiune - Intrare (Min)
3V