NCV8705MT33TCG
Numărul produsului DigiKey
NCV8705MT33TCGOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NCV8705MT33TCGOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NCV8705MT33TCGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV8705MT33TCG
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-WDFN
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 6-WDFN (2x2)
Modele EDA/CAD
NCV8705MT33TCG Modele
Curent - În repaus (Iq)
25 µA
Funcții de control
Activare
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Pornire treptată, Blocare subtensiune (UVLO)
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V